Напередодні вихідних в Ніжині сталася пригода з начальником управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолієм Кушніренко. Він, разом з мером Ніжина Олександром Кодолою, хильнув алкогольних напоїв та сів за кермо. Доїхати без пригод не вийшло через наряд поліції, який його зупинив та склав протокола про керевання транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. У Анатолія Кушніренко було виявлено 0.74 проміле алкоголю. Та цим все не скінчилося. Як повідомили з місця подій, Кодола намагався відмазати Кушніренко від поліції. Окрім Кододи, на допомогу Кушніренко приїхав колишній начальник поліції Ніжина Бойко, який в решті-решт і транспортував автівку з п’ятим начальником ЖКГ. Проце написав Ігор Волосянкин у групі “Вольнодумці”.

“Щойно, підрозділом Національної поліції був затриманий за водіння у нетверезому стані, начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко. Аналіз показав в крові водія 0,74 проміле алкоголю. При тому, що нормою являється 0,2 проміле. Тобто, рівень алкоголю в крові чиновника перевищував у чотири рази. На місці затримання правоохоронними органами був складений протокол затримання. З власних джерел Вольнодумцям стало відомо, що міський голова особисто зацікавився цією подією і просив правоохоронців поставитись лояльно до цієї події. Але дякуємо працівникам Ніжинської поліції, яки принципово поставились до виконання своїх професійних обов’язків. Цікавим був і той факт, що на виручку пану Кушніренку особисто приїхав колишній начальник ніжинської поліції, пан Бойко. Він і транспортував після затримання транспортний засіб та п‘яного водія. На питання журналістів відповідав в агресивній манері. Тепер буде цікаво спостерігати, чи будуть застосовані санкції з боку міського голови О. Кодоли до його підлеглого А. Кушніренка за досить суттєве правопорушення. Від ніжинців дякуємо за професійну роботу Національної поліції, за своєчасне реагування і принципові дії, що даний суб’єкт у нетверезому стані не встиг накоїти біди на дорозі”.

Варто відзначити, що від Кодоли зажадали пояснень та відповідної реакції. Так як за останній місяць це вже другий зафіксований випадок, коди його підлеглі п’яними їздять по Ніжину. На що Кодола дав коментар журналістам Суспільного, в якому відзначив, що буде проводити службове розлідування даного факту. Але, не поспішає робити поспішних висновків. Як говориться, головне, щоб в розслідуванні не вийти на самого себе. Бо насправді розслідувати не має чого. Пили разом та відмазував від поліції. Це все, що треба знати про перші 100 днів Кодоли на посаді.

Що стосується самої події, то вона сталамя 5 березня об 18.00 в Ніжині.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ