Під час ранкової наради, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що йому стало відомо про хабарі у міському ЦНАП (центр надання адміністративних послуг – ред.) Але, замість того, щоб повідомити про це правоохоронні органи, міський голова публічно звернувся до керівника ЦНАПу та попросив його взяти особисто під свій контроль це питання. Пізніше про це Владислав Атрошенко написав на своїй сторінці в Фейсбук.

“Сьогодні під час наради публічно звернувся до керівника міського ЦНАПу. Мені стала відома інформація, що при реєстраційних діях реєстратори беруть суми готівкою, які не передбачені за це. Я попросив керівника взяти під особистий контроль це питання. І, у разі, якщо інформація підтвердиться – він також негайно буде звільнений. Я ще раз наголошую, що ми не беремо коштів за різні дозволи, продовження оренди, встановлення МАФів і т.д. Я прошу всіх, у разі наявної у вас інформації про такі дії – повідомляти мені – і ці керівники більше не працюватимуть на своїх посадах. Як міський голова, я не толерую таких дій, бо вони шкодять розвитку Чернігова” – написав Владислав Атрошенко.

Варто відзначити, що це не вперше, коли міський голова звертає увагу на корупцію в місті. Але, жоден з його підлеглих не був притягнутий до кримінальної відповідальності і навіть звільнений. Про розцінки, відкати і подяки в бізнес середовищі Чернігова добре освідченні, як і в правоохоронних органах. Нажаль, всіх все влаштовує. А публічні виступи Владислава Атрошенка з засудженням корупції в місті, носять лише інформаційний привід.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ