Навколо Чернігова утворюються нелегальні сміттєзвалища, які щодня тільки збільшуються у розмірах. Державна екологічна інспекція у Чернігівській області та прокуратура, які мали б це зупинити, а винних притягнути до відповідальності, не звертає на це уваги. Те, що відбувається зараз на території Киселівської громади, яка під боком у Чернігова, сьогодні продемонстрував Віталій Назаренко, проїхавши по мальовничим куточкам, які перетворилися у сміттєзвалища. Дивіться фоторепортаж та коментарі до нього з місця подій, аби усвідомити маштаби екологічного лиха.

Децентралізація по ідеї мала хоча б трішечки виправити справи на територіях, адже з-поміж усіх ми обираємо тих, хто б вирішив за нас те, на що ми самі неспроможні. Наприклад, прибрати сміття. В Киселівській громаді це сміття лежить в лісі обабіч траси і, схоже, що керівника ТГ все влаштовує. Просто гляньте на масштаби нелегального сміттєзвалища” – написав Віталій Назаренко.

А це – так зване громадське сміттєзвалище Кисілівської територіальної громади під Боромиками. Сюди звозять сміття з усієї громади. Сільрада навіть спеціальну табличку поставила, щоб всі знали куди везти відходи. Втім, мало того, що сміття розкидане по лісу та людських городах (дядько, якого я зустрів навіть ловив на гарячому голову громади Володимира Шелупця за тим, коли той вивозив сміття на його город), це сміттєзвалище – також нелегальне. Ділянка під ним не оформлена під звалище. Прикладаю локацію для органів екології та прокуратури.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ