На традиційній ранковій нараді в Чернігівській міській раді, Владислав Атрошенко піділився роздумами зі своїми підлеглими про відсутність в Чернігові “обілєчіванія” бізнесу (мовою оригіналу – ред.)  “Чи від метра квадратного при здачі в експлуатацію, чи при виписці дозволів на будівництво, чи при проведенні виконкомів з питаннями щодо землевпорядних або будь-яких дозволів чи будь-яких процесів, які цікавлять бізнес. У нас тут подібних речей не існує. За всю мою роботу – а я працюю шостий рік – жодних конвертів чи прохань” – сказав Владислав Атрошенко.

Під час цієї промови, підлеглі Владислава Анатолійовича ховали очі, червоніли та чухали потилиці. Всі розуміли сюрреалізм в виконнанні міського голови, який далекий від істини і ми це доведемо своїми публікаціями, показавши всім справжні відкати і їх фігурантів. А поки публікуємо виступ міського голови без змін та скорочень. Насолоджуйтеся.

– На сьогоднішній день місто Чернігів, яке я маю честь представляти як міський голова, не має такого поняття як «обілєчіваніє» бізнесу. Бізнес ні в прямому сенсі, при заключенні якихось договорів оренди, ні у вигляді допомоги на проведення міських свят чи будь-чого, чи на проведення виборів міського голови чи місцевих виборів, не отримує жодного утиску чи жодних прохань. Чи від метра квадратного при здачі в експлуатацію, чи при виписці дозволів на будівництво, чи при проведенні виконкомів з питаннями щодо землевпорядних або будь-яких дозволів чи будь-яких процесів, які цікавлять бізнес. У нас тут подібних речей не існує. За всю мою роботу – а я працюю шостий рік – жодних конвертів чи прохань. Тобто бізнес у межах чинного законодавства працює абсолютно вільно, будь-які дозвільні процедури й подібні речі не коштують ні копійки ні в якій формі. Ні грошима, ні «борзимі щєнкамі», нічим. Це, в тому числі, просто моя особиста світоглядна позиція – і я прошу, щоб вона була й вашою позицією. Не випадково в рейтингу Doing Business Чернігів займає друге місце в Україні. У мене є досвід – на жаль, сумний – роботи в інших містах, де це, повірте мені, працює трошки в інший спосіб. У мене тільки єдине прохання до бізнесу: будь ласка, сплачуйте всі податки згідно з чинним законодавством. І згідно з сумлінням, якщо ми говоримо, що всі працюємо тут і хочемо добра цьому місту, – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді 2 березня, звертаючись до підлеглих (розповсюджену прес-службою Чернігівської міської ради) .

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ