У голови Чернігівської обласної ради від “Слуги народу” Олени Дмитренко, з’явився радник, в особі Артура Зінов’єва. Саме з ним вона прийшла на зустріч з нещодавно обранним депутатом Верховної Ради Анатолієм Гунько. Артур Зінов’єв відомий тим, що будучи депутатом облради, у 2017 році погорів на хабарі. Про це повідомляли, чи не всі ЗМІ країни. Після такої історії, появу Артура Зінов’єва поряд з Оленою Дмитренко, одразу охрестили в стінах облрари хабарницьким дуетом. А Артура Зінов’єва тепер називають радником по корупції.

Що ж стосується самої справи, то прокуратура в 2017 році встановила: якийсь ФОП звернувся до екс-чиновнику з приводу зменшення орендної плати офісу в 97 квадратних метрів, який підприємець хотів використовувати у своїй діяльності. Артур Зінов’єв сказав, що це можливо. Пізніше, під час обговорення умов тимчасового використання приміщення тодішній чиновник сказав, що за зменшення плати треба дати 5 тис грн. До слова, питання ціни має право вирішувати тільки облрада. Однак його рішення щодо зменшення оплати в даному випадку не було. Зінов’єв це питання не ініціював.

У той же час він підписав невідомо ким підготовлений договір оренди і іншу необхідну документацію, що мали фіктивні дані про час їх укладення. Після цього передав їх підприємцю, який їх підписав.

Також Артур Зінов’єв передав ФОП документи, узгоджені в управлінні комунального майна Чернігівської облради. Після цього екс-чиновник отримав гроші і був затриманий правоохоронцями.

Артур Зінов’єв під час затримання за хабар

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ