Микола Рудьковський, якого минулого тижня генпрокуратура назвала головним організатором викрадення Семінського та помпезно прозвітувала про розкриття справи, повернувся в Україну і поїхав привітати мати з Днем народження. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук:

“Сьогодні повернувся в Україну, привітав маму з Днем народження. Висловлюю подяку всім хто надіслав їй вітання”.

Нагадаємо всім, що минулого тижня, генеральна прокуратура поширила інформацію, що під її процесуальним керівництвом розкрита кримінальна справа з викрадення Олега Семінського та вимагання з нього 200 мільйонів доларів. В повідомленні йшлося про те, що в 2012 році Рудьковський організував викрадення Семінського та три роки тримав його на Закарпатті.

Та як відомо з відкритих джерел, Олег Семінський скоріше за все перебував у Нестора Шуфрича, чим і пояснюється його місце, так званого “утримання” на Закарпатті. З’явився ж Олег Семінський у Києві лише 2015 року у супроводі того ж Нестора Шуфрича і одразу направився до Віктора Пшонки, тодішнього генпрокурора, де написав відповідну заяву про своє викрадення Миколою Рудьковським.

Сам же Микола Рудьковський останній рік знаходиться в Україні, після повернення з Росії, де був засуджений на 2 роки та ув’язненний за напад на російське посольство в Києві.

Будь-яку причетність до викрадення Семінського, Микола Рудьковський заперечив та заявив, що про цю справу дізнався зі ЗМІ. І за останній рік перебування в Україні правоохоронні органи ним не цікавилися і нікуди не викликали. Про це більш детально ми писали в минулому матеріалі.

Рудьковський повернувся в Україну

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ