Микола Рудьковський, проти якого генпрокуратура вчора поширила інформацію, про розкриття справи з викрадення Семінського та фактично назвала його організатором злочину, сьогодні вийшов з заявою. Рудьковський повідомив, що у засобах масової інформації наразі поширюється неправдива інформація про причетність його до вчинення кримінальних правопорушень. Він наголосив на тому, що будь-які посилання на зазначені факти є неправдивими, інформація не має нічого спільного з реальними обставинами.

На своїй сторінці в Фейсбук Микола Рудьковський написав наступне:

“Поширення зазначених фактів в засобах масової інформації є виключно заздалегідь спланованими діями щодо дискредитації мене в очах суспільства та слугує підґрунтям для можливості вчинення подальших протиправних дій відносно мене. Повідомляю, що я офіційно перебував на території України протягом останнього року. За цей час органи слідства не цікавились мною, не було жодного виклику на допит або інших обставин, що могли б вказувати на ініціювання щодо мене кримінального переслідування. Зазначення ж наразі неправдивої інформації в засобах масової інформації про причетність мене до надуманих кримінальних правопорушень викликає дуже багато запитань. Сумніви викликає та обставина, що поширення недостовірної інформації почалося саме в той момент, коли я покинув територію України для відпочинку. Чому засоби масової інформації проводять активну акцію проти мене, а органи досудового розслідування досі не висували жодних претензій? У веб-мережі поширені лише надумані твердження щодо вчинення мною злочинів та інші обставини, які не мають нічого спільного з реальністю, а фактом залишається те, що в юридичній площині до мене не може бути жодних претензій з боку закону, оскільки я взагалі не причетний до зазначених подій”

Також, Микола Рудьковський зазначив, що не є власником акцій «Нафтогазвидобування», жодного відношення до компанії «Salazie B.V.» не мав та не має.

” У свою чергу я буду захищати свої права виключно у правовому полі, повернусь на територію України в найкоротший строк та відповім на будь-які питання як ЗМІ так і правоохоронних органів. Організатори акції проти мене, які поширюють неправдиву інформацію, понесуть відповідальність, передбачену законом. Також, я дав доручення своїм адвокатам негайно зв’язатись з компетентними органами для з’ясування обставин перелічених в повідомленнях ЗМІ” – заявив Микола Рудьковський.

Нагадаємо всім, що вчора, генеральна прокуратура поширила інформацію, що під її процесуальним керівництвом розкрита кримінальна справа з викрадення Олега Семінського та вимагання з нього 200 мільйонів доларів. В повідомленні йшлося про те, що в 2012 році Рудьковський організував викрадення Семінського та три роки тримав його на Закарпатті.

Та як відомо з відкритих джерел, Олег Семінський скоріше за все перебував у Нестора Шуфрича, чим і пояснюється його місце, так званого “утримання” на Закарпатті. З’явився ж Олег Семінський у Києві лише 2015 року у супроводі того ж Нестора Шуфрича і одразу направився до Віктора Пшонки, тодішнього генпрокурора, де написав відповідну заяву про своє викрадення Миколою Рудьковським.

Сам же Микола Рудьковський останній рік знаходиться в Україні, після повернення з Росії, де був засуджений на 2 роки та ув’язненний за напад на російське посольство в Києві.

Семінський, Мороз, Шуфрич

1 COMMENT

  1. […] Будь-яку причетність до викрадення Семінського, Микола Рудьковський заперечив та заявив, що про цю справу дізнався зі ЗМІ. І за останній рік перебування в Україні правоохоронні органи ним не цікавилися і нікуди не викликали. Про це більш детально ми писали в минулому матеріалі. […]

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ