З власних джерел нам стало відомо, що голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко не збираються вакцинуватися індійською вакциною Covishield. За офіційною позицією, яку мають з часом поширити – Владислав Атрошенко та Олена Дмитренко вже перехворіли та мають антитіла, а Анна Коваленко нещодавно народила дитину. Що ж стосується неофіційної позиції, то жоден з них не довіряє вакцині Covishield і не збирається ставати піддослідним в аферах МОЗ. Фактично таку думку розділяють і інші керівники області та міста.

Як ми писали раніше, то охочих вакцинуватися індійским препаратом не багато. Більшість лікарів, які підпадають під першу категорію для вакцинування, вже відмовилися. А за перший день, лише 10 чоловік надали згоду на щеплення.

Також, сьогодні, головний санлікарь Ляшко повідомив про перший випадок ускладнення від вакцини, що зафіксували на Чернігівщині. За його словами, у жінки-лікаря відбулося почервоніння в місці уколу та піднялася температура.

Про перебіг вакцинація та цікаві подробиці пов’язані з вакциною Covishield, читайте в наступних матеріалах.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here