Щойно Чернігівська обласна рада прийняла обласний бюджет на 2021 рік з дефіцитом у 372 мільйони. Про це повідомив голова фракції Слуг народу в Чернігівській обласній раді Дмитро Іванов.

Він також додав, що голосуванню передував глибокий аналіз проєкту бюджету на постійних комісіях, депутати опрацьовували бюджетні питання у комплексі з цільовими програмами, які проголосовано на попередній сесії 26 січня ц.р.
Депутатами під час обговорень було висловлено ряд зауважень, зокрема щодо доцільності проведення тих чи інших заходів, питання фінансування галузей освіти та медицини, нестачі коштів на утримання фактичної мережі закладів обласного підпорядкування.
Іншим питанням, щодо якого тривали дискусії з обласною державною адміністрацією, було питання розподілу додаткової дотації на освіту та медицину. Завдяки принциповій позиції депутатського корпусу, зокрема фракції «Слуги Народу», вперше 25% від її загального обсягу отримають громади (у попередні роки на рівні 10-15%).
Як результат консультацій з іншими політичними силами та переговорів з представниками Чернігівської ОДА, депутатська фракція партії «Слуга Народу» в обласній раді підтримала бюджет-2021.
Дмитро Іванов заявив, що сьогоднішнє голосування – результат ретельної роботи депутатського корпусу над питання бюджету та фінансів, захисту інтересів виборців, врахування потреб громад та підтримки децентралізації.

Нагадаємо, що минула сесія обласної ради не змогла прийняти бюджет саме через його дефіцит. А Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розкритикував дії Чернігівської ОДА, через незбалансований бюджет. Мова йшла про те, що у Чернігівській ОДА не можуть пояснити звідки буде йти наповнення бюджету.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ