Генеральна прокуратура сьогодні повідомила, що розкрила резонансне викрадення екскерівника «Нафтогазвидобування» Олега Семінського з вимаганням 200 млн дол США

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п’ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних.

За даними слідства, на початку 2012 року керівника провідної газовидобувної компанії незаконно викрали і більше трьох років утримували в нелюдських умовах, систематично катували та вимагали від нього і його родичів сплатити неіснуючий борг у сумі 200 млн дол США.

Розслідуванням встановлено, що організатором злочинів є Микола Рудьковський, його колишній бізнес-партнер, народний депутат кількох скликань та міністр транспорту та зв’язку України.

За інформацією генпрокуратури до скоєння злочинів Микола Рудьковський залучив декілька осіб, в тому числі представників криміналітету. Мотивами кримінальних правопорушень став перерозподіл прибутків від діяльності, а також акцій підприємства між його бенефіціарами.

Нагадаємо, що Олег Семінський зник на початку 2012 року і вважався вбитим. Саме така справа була порушена проти Миколи Рудьковського за сприянням його колишнього партнера по бізнесу Нестора Шуфрича. Все через те, що між співласниками виник конфлікт з продажу компанії структурі Ріната Ахметова. Але, після того, як угода була оформлена, Олег Семінський з’явився в офісі генпрокурора Пшонки у супроводі того ж Нестора Шуфрича та написав заяву, що його викрали на замовлення Микола Рудьковський та утримували на Закарпатті три роки. Варто відзначити, що саме Закарпаття є вотчиною Нестора Шуфрича. Те, що справу лише зараз довели до завершення, не має нічого дивного. Бо Семінський став народним депутатом від Слуги народу і отримав вплив на розлідування генпрокуратури. А от, чи буде вирок, побачимо в суді.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ