Чи не щодня через Чернігів до України завозиться вугілля з Росії. Мова йде про тисячі тон, а можливо і мільони. Про це повідомив місцевий журналіст Віталій Назаренко, який регулярно фіксує російскі вагони завантажені вугіллям. В останньому із своїх дописів він написав наступне:

“Цієї зими мільйони тонн вугілля заїхало в Україну з Росії. Сумнівної якості і сумнівного походження, адже, скоріше за все, це – вугілля з окупованої частини Донбасу. Щотижня тільки через Чернігів його везуть десятки тисяч тонн, натомість лісова та торф’яна галузі залишаються на задвірках. Звертаюсь до Чернігова, у власності якого ТЕЦ, керівництва області та громад: припиніть купувати підтримувати окупантів! Припиніть вбивати енергетичний потенціал Чернігівщини! І – так: хотілося б знати що заходить по документах на комунальну ТЕЦ”.

Варто додати, що ще наприкінці 2019 року Володимир Зеленський заявив, що вугілля закуповується з непідконтрольних територій і фактично завозиться з Росії. Хто і як це робить, а головне, хто на цьому заробдяє, напевно, також відомо. А тому виникають прості запитання. А чи не є це фінансуванням тероризму і підтримка бойовиків? І чому СБУ цього не припиняє і не притягає винних до кримінальної відповідальності? А поки можемо щодня дивитися на російські вагони з вугіллям по схемі Роттердам+! Хто не вірить, може завітати до Чернігова і на власні очі переконатися в цьому.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ