Глас народу чи обман? Напевно, що Довбах Віталій на своїй посаді у Іванівській ОТГ відчуває себе досить комфортно, адже вирішив самостійно розширити свої повноваження та взяв на себе роль гласу народу. Створивши у популярній соціальній мережі відповідну групу, він запрошує туди жителів Іванівської ОТГ та ніби то ділиться з ними важливою інформацією. На перший погляд це непогано, але розібравшись з ситуацією, нам вдалось з’ясувати важливі деталі.
По-перше, Довбах Віталій одноособово виступає від усієї Іванівської ОТГ, не маючи на це ніяких повноважень. По-друге, розповсюджує серед селян некоректну інформацію, яка зовсім не відповідає дійсності та суперечить реальності. По-третє, маніпулює виборцями, видаючи за офіційну інформацію лише свої власні роздуми.
Віталій Олександрович дуже здивувався, колі дізнався, що депутати Іванівської ОТГ не згодні з його діяльністю, не підтримують його намір виступати від імені всієї ОТГ та подали на нього заяву. Але свою групу у соцмережі не видалив.


Нагадаємо, що на сьогодні Довбах обіймає посаду начальника відділу земельних відносин, архітектури, комунальної власності та послуг Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області. На цю посаду він потрапив завдяки підтримці свого друга та соратника Сергія Гаруса, колишнього очільника Іванівської ОТГ.
Гарус неодноразово був замішаний у скандалах , в тому числі досі іде розслідування відносно Іванівського ЦНАПу, який обходиться бюджету у два рази дорожче, ніж подібні проекти в інших громадах.
Також недавно прогримів скандал, пов’язаний з орендою землі, який висвітлила одна з депутатів ОТГ. В скандалі були замішані декілька осіб, серед яких помічниця бізнесмена Сергія Ременця та приватна особа, котра знаходиться у нього на зарплатні. Але матеріали, як це часто буває, раптово зникли. Однак жителі Іванівки добре розуміють, що їх нагло обвели, адже схема отримання землі підприємцями неможлива без участі уповноважених осіб громади, а саме колишнього голови Гаруса та його помічника з відділу земельних відносин Довбуха. Пан Ременець отримав 400 гектарів землі при правлінні Гаруса. У цій ситуації постраждалими виявились тільки мешканці ОТГ, яких примусили, за безцінь віддати свою землю.

Сергій Гарус також займається пропагандою у соціальних мережах, бо проявляє себе як палкий шанувальник на сторінці Довбуха. Крім того, що він усюди коментує дописи, також іноді некоректно та брехливо висвітлює інформацію стосовно діяльності Іванівської ОТГ.

 

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ