У депутата Чернігівської міської ради від “Слуги народу” Юрія Тарасовця вимагають гроші за вибори. Такий висновок можна зробити із дописів в мережі Фейсбук, які поширює Петро Нечепоренко. Як він стверджує, то ще під час виборів, штаб Юрія Тарасовця через агітаторів розповсюджував соціальні картки Чернігівця. За кожну таку розповсюджену картку, агітаторам було обіцяно по 30 гривень, але гроші так і не заплатили. Вибори завершилися, а от бажання отримати гроші залишилося. І от, 14 лютого, у бік Юрія Тарасовця пролунали нові обвинувачення. Начебто від його імені телефонували агітаторам та запрошували з ним на зустріч, на якій буде розрахунок по згаданним вище карткам. Та зустріч не відбулася і Юрію Тарасовцю пригадали його обіцянки, опублікувавши скрін-копії переписки, якщо така взагалі була.

На дані звинувачення і вимагання грошей нарешті відповів і Юрій Тарасовець на своїй сторінці в Фейсбук. Він звинуватив в атаці на себе Оксану Мельникову, яка була помічницею у Вакуленка та Козиря і займалася прямим підкупом виборців в їх інтересах.

Друзі!
Довго терпів огидну брехню, яка лилася на мою адресу зі сторінки штучно створеного акаунта (бота) Петра Нечепоренка, нібито я не розрахувався з людьми за роботу на місцевих виборах.
Я добре розумію, що маніпуляційна інформація створюється для того, аби людина в неї емоційно включилася і потрапила в пастку і тому довго тримав себе в руках і намагався не реагувати на подібну провокацію.
Але мені дуже дорога моя репутація, а цей інформаційний вірус час від часу знову шириться серед моїх друзів, знайомих, чернігівців, вводячи людей в оману.
Сьогодні у «брудний» пост, як масло у вогонь, потрапило й ім’я народного депутата Сергія Гривка, який нібито є свідком подій, що я «кинув людей на гроші». Це, звісно ж, робиться, аби зіштовхнути лобами однопартійців, але добре, що ми з Сергієм вище і розумніше цієї штучно створеної болотяної гойдалки.
Тим більше, що я добре знаю чиїх рук ця справа. І мені вдвічі огидніше, що цим займається жінка, мати і людина, яка працювала на заробітній платі у моїх колег Сергія Вакуленка та Володимира Козира помічницею. Це поважні у місті люди, яких пані Оксана обвела навколо пальця і навіть не зупинилася перед тим, аби постфактум – паплюжити їхні імена у масах.
Сьогодні, прикриваючись, знову ж таки неіснуючим іменем, вона пише ганебні пости про мене. Нібито-то є люди-агітатори, які чекають на гроші, мовляв, я їм обіцяв… Де ті люди?! Де їхні прізвища?! Обличчя?!… Чому до мене особисто ніхто не звертається. Я ніколи ні від кого не ховався. Всі знають, де я працюю. Чому ніхто не прийшов і в очі не заявив, мовляв, Юрій Тарасовець, ти мені гроші винен!
Сховатися за неіснуючим акаунтом – це перший показник того, що ви самі знаєте, що пишете нісенітниці, аби зганьбити моє ім’я. Навіть на людину з дзеркально чистою репутацією можна вигадати емоційний брудний компромат, який з вуст “жертви” буде звучати правдиво. Але якої жертви – неіснуючої… Ті люди, які мене знають, звісно, не вірять у подібні побрехеньки. Але ж цей «бруд» шириться Інтернетом і принижує мою честь, гідність і ділову репутацію…
Друзі, прошу вас, будьте обачні і перевіряйте сторінки, які створюються спеціально для того, аби очорнити ту чи іншу людину, зіпсувати імідж, зганьбити ім’я… Дуже прикро, що серед нас є ті, хто опускається до такого морального зубожіння аби отримати легкі гроші.

Та цим історія не завершилася і на сторінці Петра Нечепоренка з’явився черговий допис, в якому Юрію Тарасовцю виставляють термін до 23 лютого та погрожують прийти на сесію міськради.

P.S. Якщо Юрій Тарасовець правий у своїх твердженнях, то за тероризуванням його стоїть Оксана Мельникова. Саме вона під час місцевих виборів опікувалася двома депутатами наближенними до Юрія Тарасовця – Сергієм Вакуленко та Володимиром Козирем. А головне, що вона керувала так званими “сітками” на їх округах і вела прямий підкуп виборців. Можна припустити, що підкуп вівся не тільки в їх інтересах. А низький рузультат на фоні розданого і спровокував подальший конфлікт.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ