Стало відомо про призначення нового директора комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міськради.
Директором став Олександр Марущак, про що повідомляється на офіційному сайті “будінвесту”.
Згідно Єдиного державного реєстру декларацій, Олександр Марущак у 2020 році отримав 30 тисяч гривень заробітної плати за сумісництвом від політичної партії «Слуга народу», дохід від зайняття підприємницькою діяльністю в розмірі 262,5 тис. грн. та 132 тисячі гривень зарплати в Національному університеті «Чернігівська політехніка».

Нагадаємо, що ще в 2019 році Владислав Атрошенко відсторонив від виконання обов’язків начальника КП “Чернігівбудінвест” Варерія Горбатова, якого затримано під час отримання хабаря в 25000 доларів.

За інформацією зсайту Youcontrol, для ФОП Марущак О.А. основним видом діяльності є консультування з питань комерційної діяльності та управління, а також є й інші, зокрема: виготовлення друкованих форм і інформаційна діяльність, штукатурні роботи, столярні та теслярські роботи, роботи з покриття підлог та облицювання стін, малярські та скляні роботи, інша роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах,
оренда й управління власною або орендованої нерухомістю, юридичні послуги, діяльність із земельних правовідносин, діяльність у сфері фотографії, перекладацька (усне і письмове) справа, оренда і лізинг автомобілів і легких моторних транспортних засобів, діяльність з благоустрою й ландшафтне планування, організація конференцій і торгових виставок тощо.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ