За інформацією сектору комунікації ГУНП, учора 8 лютого до Чернігівського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що в місті у спальному районі працює ігровий зал. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка в ході обшуку виявила та вилучила устаткування, що забезпечувало діяльність грального закладу: 14 моніторів, 11 системних блоків та касовий апарат.

Наразі триває досудове розслідування в рамках провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). За це передбачене покарання у вигляді штрафу від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Доречно нагадати, що минулого тижня в іншому мікрорайоні Чернігова поліція викрила ще один підпільний гральний заклад завдяки повідомленню небайдужого громадянина.
Під час обшуку поліцейські виявили та вилучили 10 комп’ютерів, флешки та чорнові записи адміністратора.

Чернігівська поліція закликає повідомляти будь-яку інформацію про незаконну діяльність гральних закладів за номером “102”. Анонімність гарантується.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ