133 мільйони 765 тисяч 996 гривень – ось такий чималий дохід від АБ «Укргазбанк» у вигляді повернення депозиту задекларував учора 8 лютого голова Чернігова Владислав Атрошенко. Така інформація з’явилася у Єдиному державному реєстрі декларацій. Тож даремно пліткують про “асфальтні заробітки” мера – адже є й інші джерела доходу.

Але це лише один “бік медалі”, бо тут же поряд вказано ще й інший приємний “бонус” мера – дохід у сумі 648 тисяч 826 гривень у вигляді відсотків від того ж АБ «Укргазбанк».
Ну порівняно з 133 мільйонами – то вже “дрібнички на черевички” (копірайт автора – кому треба, звертайтеся – жарт).

Непогане життя – чи не так?!
А кому цього мало, то можна пригадати нещодавній січневий «бонус» мера: саме 22.01.2021 пан Владислав побагатшав ще на півтора мільйона гривень.
Тоді він задекларував дохід 1 мільйон 507 тисяч 538 гривень у вигляді дивідендів від приватного підприємства «АГРО-ТРЕЙДЕР» (агропідприємство в Ічнянському районі).
За даними аналітичної системи «Youcontrol», кінцевими бенефіціарними власниками ПП «АГРО-ТРЕЙДЕР» є Владислав Атрошенко і його бізнес-партнер Валерій Куліч.

А на самому початку січня (такий собі подарунок на Різдво) Владислав Атрошенко отримав теж “невеличкий” дохід у розмірі 1,485 мільйона гривень, як дивіденди від ТОВ «ДОБРОБУТ-ФІНАНС».
За даними аналітичної системи «Youcontrol», засновниками ТОВ «КУА «ДОБРОБУТ-ФІНАНС» є Сергій Матюшко та Дмитро Федоров. Як відомо, на Дмитра Федорова записано чимало підприємств, якими володіє Владислав Атрошенко.

Приємно бачити, що хоча б хтось у Чернігові живе щасливо, незважаючи на коронавірус, карантин та фінансову скруту для багатьох інших громадян.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ