Як відомо багатьом чернігівцям, колишній керівник обласного онкодиспансеру Валерій Зуб перебрався у депутати і пішов на підвищення – став Головою підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, а ще є потенційним кандидатом на очільника Національного інституту раку.
Саме у Всесвітній День боротьби із раком пройшов третій загальнодержавний Форум онкопацієнтів під організацією Благодійного фонду Inspiration Family, керівницею якого є Анна Узлова. Головною заявленою темою для обговорення була Національна стратегія розвитку онкологічної допомоги онкохворим, яку розробляв саме Валерій Зуб, згідно його неодноразових заяв у соцмережах.
Але саме персона пана Зуба обурила багатьох онкохворих, котрі часто скаржилися на його корупційне медичне минуле за часів керівництва онкодиспансером у Чернігові, де пацієнти змушені платити за все – навіть за послуги, що держава має надавати безкоштовно. Кажуть, що навіть є кримінальні провадження, де фігурує нинішній нардеп.

Проте під час самого розрекламованого Форуму численним пацієнтам не дали висловити свої щирі емоції та думки, бо Валерій Зуб раптом “згадав”, що йому треба “кудись” бігти й миттєво втік від критики (навіщо було приходити?), а організаторка та “благодійниця” пані Узлова не лише всіляко перешкоджала тим пацієнтам, які намагалися озвучити правду та невдоволення персоною Зуба, а й вчинила сварку з громадянами у соцмережі…

Чомусь одразу пригадався минулорічний виступ Олега Ляшка, котрий теж був благодійником Чернігівського онкодиспансеру, але потім почав критикувати Валерія Зуба за корупцію та незрозумілий розподіл державних коштів.
До того ж у соцмережах дуже багато негативу від колишньої секретарки пана Зуба, яка, напевно, з власного досвіду знає, за що критикує колишнього шефа…
Ось таке воно піклування про онкохворих у нашій країні – лише красиві слова та посмішки, а на практиці – звичайний дерибан державних коштів.
Тобто, навіть на людському горі можна непогано заробляти.

А розпіарена діяльність Благодійного фонду Inspiration Family пані Анни Узлової разом з Валерієм Зубом – це банальна профанація з метою відірвати ласий шматок від державної підтримки онкохворих…

А що буде далі – страшно навіть уявити…

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ