Чергова перемога українських правоохоронців: за відомостями прес-служби нацполіції, у Новгород-Сіверській колонії №31 оголосили підозру “вору в законі” за те, що він призначив так званих “смотрящих” у цьому ж виправному закладі.

28-річний “Вор в законі”на прізвисько “Гога Озургетський” (громадянин Грузії Георгій Кіладзе) відбував покарання у цій установі – його засудили до 7,5 років позбавлення волі за “замах на вбивство”.
Підозру “вору в законі” оголосили через те, що він почав ширити свій вплив на території колонії: у в’язниці він відразу встановив свої порядки й призначив в якості своїх так званих «смотрящих» двох осіб, які відбувають довічне позбавлення волі.
Згодом поведінка одного з цих «смотрящих» перестала влаштовувати і Кіладзе, і другого його ставленика, а тому була скликана так звана «сходка», на якій були присутні 16 осіб. В ході цих зборів Гога Озургетський назвався “вором в законі”, що і записали співробітники органів. Тепер йому загрожує до 15 років в’язниці за новою статтею.

За даним слідства, 28-річний грузинський “вор в законі” був “коронований” у Греції у 2013 році, а у березі 2020 року його засудили та направили до колонії на Чернігівщині.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ