Сьогодні 4 лютого у популярному Менському зоопарку сталася трагедія – тигр укусив працівника під час годівлі.
За словами директорки зоопарку Зінаїди Максименко, співробітник пішов годувати тварину сам (без супроводу колеги) та відкрив двері вольєра (що робити забороняється), чим порушив правила безпеки.
В цей час тигр напав на чоловіка, який від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці події до приїзду медиків.
Повідомляється, що у 48-річного загиблого була дружина та дорослий син. Яка доля чекає тварину – невідомо.

Наразі слідчі поліції відкрили провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це спричинило смерть людини.
Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років…

Варто сказати, що Менський зоопарк – єдиний в Україні, що розташований у райцентрі. Він був створений у 1977 році і займає площу близько 9 га. Колекція тварин і птахів налічує 150 видів та близько 1000 особин. Щорічно зоопарк приймає до 50 тис. відвідувачів, половина яких – діти. Зоопарк належить до комунальної власності обласної ради і фінансується з обласного бюджету.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ