За відомостями Департаменту розвитку економіки і сільського господарства Чернігівської ОДА, Чернігівщина лідирує по країні за посівними площами картоплі, якою було зайнято 4,8 тис. га землі області, що на 18 % більше минулого року.
При цьому зазначається, що середня врожайність цієї культури становить 167 ц/га…

Багато це, чи мало?! Давайте порахуємо:
167 ц – це 16700 кг, а гектар – це 10000 м2.
Тобто 167 ц/га – це 1,67 кг з квадратного метра.
Але й цього ще не достатньо для невгамовної голови:
на квадратному метрі землі може вільно розміститися 2х2=4 кущі картоплі (а в спритного господаря й того більше).
Поділимо 1,67 кг хоча б на 4 кущі й отримаємо 418 грамів “бульби”.

Тобто, з одного куща картоплі наші господарі отримують максимум 418 грамів корисного урожаю, що при перекладі на натуральну величину перетворюється у чотири невеличкі картоплини або дві середнього розміру…
Оце й так… А що б то сказав домашній господар на такий урожай, який називають нормальним для країни?!.. Найпростіша відповідь вийшла б типу “бувало й краще”.
(Доводилося бачити часто кущі картоплі з власного городу, де разом з бадиллям витягувалася велика грона обліпленої картоплі вагою в 2-3 кг)

Можливо нам треба щось змінювати в агротехніці чи селекції, або якось інакше підвищувати врожаї?!..
І це не просто пусті слова, адже статистика каже, що у тій же сусідній Білорусі чи Польщі врожайність картоплі складає понад 200 ц/га або 2 кг/м2 (а в передового білоруського фермера Малиновського врожайність сягає 400 ц/га). У посушливій Італії й Іспанії мають до 300 ц/га, а в Німеччині, Франції, Данії, Бельгії – близько 400 ц/га. Нідерланди мають врожайність картоплі близько 450 ц/га.
Світовим лідером по врожайності бульби є Нова Зеландія – від 500 до 700 ц/га!
Ось куди треба їхати навчатися нашим аграріям.
Наразі ж “маємо те, що маємо”…

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ