Чернігівський біатлоніст Артем Прима на чемпіонаті Європи з біатлону виграв гонку переслідування та завоював золоту медаль.
Змагання проходили у польському містечку Душнікі-Здруй. До цього Артем Прима двічі поспіль фінішував на 6-мі місці: у індивідуальній гонці та у спринті. Тому на старт гонки переслідувань чернігівець виходив шостим – на 32 секунди пізніше за лідера. Завдання було – наздогнати тих, хто попереду, але Прима на початку перегонів лише погіршив своє становище.
Біатлоніст вже на першому вогневому рубежі заробив додаткове штрафне коло й опустився на 8-е місце, збільшивши відставання від лідерів.
Проте Артем Прима не опустив руки і продовжив змагання, поступово наближаючись до фаворитів.
Четверта і остання стрільба дала результат: із першої п’ятірки лідерів троє спортсменів промахнулися від 2 до 4 разів, а Прима не влучив лише раз і в парі з чеським біатлоністом пішов у відрив.
На фініші чернігівець обійшов чеха і завершив гонку з найкращим результатом.
До речі, це другий титул чемпіона Європи для Артема, бо вперше золото він виграв у 2011 році.
Слід сказати, що й інший чернігівець Артем Тищенко також покращив свої позиції у порівнянні зі спринтерською гонкою: стартував 39-м (відставання 1,5 хвилини від лідера) і піднявся на 21-е місце завдяки влучній стрільбі.