Не встигли фанати біатлону порадіти за золото Артема Прими, як знову маємо приємні спортивні новини: Арсен Бочок, Христина Дмитренко та Дарина Чалик стали кращими у спринті чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок.

На Львівщині на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» з 28 січня по 3 лютого відбувається чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.
Саме там 29 січня за результатами першої спринтерської гонки серед юніорів перемогу здобув Арсен Бочок. Наш 19-річний біатлоніст – єдиний серед хлопців, що гарно пройшов обидва вогневих рубежі. Він на 22 секунди обійшов найближчого переслідувача – Євгена Івченка, у котрого один промах.
Одночасно з цим у дівчат перше місце посіла Христина Дмитренко – у неї чиста стрільба та 44 секунди відриву від найближчої суперниці.
Відзначилася також і Дарина Чалик, яка посіла друге місце, ні разу не схибивши, але дистанцію вона пройшла повільніше за чемпіонку.

Тож вітаємо наших юних переможців та бажаємо їм і надалі прославляти нашу країну та підніматися по сходинках слави й нагород!