Чергові зимові мотоперегони поблизу озера Жгань у Новгород-Сіверському районі, а ще катання на конях, розваги для дітей і жваве спілкування – все це заплановано у рамках лютневого спортивного заходу «ХолодОК».
Організатор мотоперегонів мотогонщик Євгеній Бурико повідав, що учасники розпочнуть змагання 13 лютого об 11:00 і змагатимуться протягом трьох годин, після чого відбудеться нагородження переможців.

До речі, минулого року аналогічні перегони відбулися 8 лютого.
Тоді було 17 учасників змагань на мотоциклах та квадроциклах з Києва, Шостки, Чернігова, Глухова та Новгорода-Сіверського. При цьому найменшому гонщику Єгору Шевченко було 7 років, а найстаршому – за 50.
Дорослі змагалися у двох класах: мотоцикли з шипами і мотоцикли без шипів. Траса майже однакова, але для тих, хто без шипів, траса йшла берегом, бо вони не можуть їхати по кризі, а ті, хто на шипах, мчали по кризі ріки. Довжина траси по колу – три кілометри, і спортсменам доводилося півтори години ганяти по тому колу.
2020 року переможцем у класі «Без шипів» став Олександр Максименко з Шостки, а серед гонщиків у класі «Шип» переміг Ігор Охріменко з Києва.

Отже, спортивний захід пройде 13 лютого за підтримки Новгород-Сіверської міської ради.
Чекаємо на нових переможців у цьому жвавому виді спорту!
Побачимо, хто стане найкращим цього року…

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ