Уже третій місяць Артем Стах керує КП “Зеленбуд”.
Він запевняє, що прийшов на цю посаду не заради власних амбіцій чи грошей, а з метою покращити благоустрій міста, враховуючи думки містян з цього приводу, тобто пропозиції громади щодо озеленення міста і створення нових цікавих ландшафтних об’єктів.
Пан Артем згадує, як кілька років тому у Чернігові на клумбах з’явилися якраві тюльпани і як оновився сквер ім.Б.Хмельницького. А наразі він міркує над тим, як би зробити древній Чернігів дійсно привабливим для гостей і туристів (принаймні – для українців, за умов карантину).
У новому 2021 році Артем Стах планує покращувати ландшафти міста – оновити сквер ім.М.Попудренка, нижню частину Валу, парк ім.М.Коцюбинського, а ще є в задумці покращення територій біля центрального парку культури і відпочинку, Палацу урочистих подій, Болдиних гір тощо.
Керівник “Зеленбуду” зазначає, що на перспективу можливе озеленення окремих мікрорайонів, адже пропозицій є багато, проте все буде залежати від майбутнього фінансування.
Проте й зараз є чим зайнятися, адже зима цього року вже дарувала чимало снігу й ожеледиці та роботи комунальникам, а ще КП “Зеленбуд” відповідає за всі парки, сквери й дерева міста, що сумарно налічують до 700 га території.
Стосовно менеджменту на підприємстві пан Артем запевняє, що різких кадрових змін робити не планує і ламати налагодженої структури не буде, бо спочатку прагне повністю розібратися зі специфікою організації та зібрати довкола себе однодумців і людей з досвідом, адже хоче працювати не гірше попереднього керівника й створити рідне місто найкращим…

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ