Журба Журмана

або

На Новий рік – під домашнім арештом

Колишньому голові Чернігівської райдержадміністрації Сергію Журману заборонили виходити зі свого дому на Новий рік!

Вищий антикорупційний суд продовжив домашній арешт пану Журману – ексголові Чернігівської РДА – якого “взяли” на хабарі у 10 тисяч доларів.

Про це стало відомо вчора 23 грудня, коли слідча суддя Вищого антикорупційного суду продовжила строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту колишньому голові Чернігівської РДА. Домашній арешт слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва застосував до підозрюваного ще 6 листопада цього року.

Підозрюваному заборонено залишати своє місце проживання, за виключенням необхідності отримання медичної допомоги.

Строк дії такого запобіжного заходу — до 5 січня 2021 року включно.

Також повідомляється, що підозрюваний зобов’язаний:

– прибувати до органу досудового слідства, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою;

– не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу слідчого або прокурора;

– повідомляти слідчого, який здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні або прокурора про зміну свого місця проживання та місця роботи;

– утримуватися від спілкування із свідками у кримінальному провадженні;

– здати на зберігання слідчому, який здійснює досудове розслідування або уповноваженому державному органу свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Варто нагадати, що Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області Сергія Журмана, який “погорів” на хабарі у 10 000 доларів. Цю суму голова РДА вимагав та одержав за зміну цільового призначення землі.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ