Юлія Свириденко стала заступником голови Офісу Президента

Учора 22 грудня Володимир Зеленський призначив заступницею голови Офісу президента відому на Чернігівщині Юлію Свириденко. 

При цьому він звільнив з цієї посади Юлію Ковалів. 

Відповідні укази опубліковані на сайті президента, де, зокрема, сказано наступне: 

“Призначити Свириденко Юлію Анатоліївну заступником керівника Офісу президента України”…

Напередодні стало відомо, що заступниця голови ОП Андрія Єрмака – Юлія Ковалів йде із займаної посади за власним бажанням, але залишається працювати в “Нафтогазі” та буде радницею Зеленського. 

До речі, Юлію Свириденко щойно звільнили з посади першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

Нагадаємо, що у 2018 році Свириденко виконувала обов’язки голови Чернігівської ОДА та була заступницею колишнього губернатора Валерія Куліча.

У 2011 році вона  була призначена головою Постійного представництва м. Чернігів у м. Усі (Китайська Народна Республіка) – єдиного представництва українського міста в КНР (на громадських засадах). На посаді голови Постійного представництва сприяла залученню інвестицій до економіки м. Чернігова та Чернігівської області.

Напевно, це нове призначення є своєрідним подарунком пані Юлії на День народження, адже 25 грудня їй виповниться 35 років.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ