Через смерть мера Харкова перенесли сесію у Чернігові

Через смерть мера Харкова Кернеса у Чернігові перенесуть сесію міської ради, адже заступник міського голови Чернігова Сергій Фесенко отримав розпорядження від мера перенести сесію міськради.

«Бюджетна» сесія, під час якої депутати мали ухвалити головний фінансовий кошторис міста на 2021 рік, планувалася на четвер, 24 грудня.

Однак Владислав Атрошенко доручив перенести час початку засідання на 11:00. При цьому дата залишається незмінною.

Це розпорядження міський голова пояснив «прикрою подією» – поїздкою у Харків на церемонію поховання свого колеги Геннадія Кернеса, який помер після складно перенесеної коронавірусної хвороби.

Атрошенко повідав наступне:

– Лечу у Харків і не встигаю вчасно повернутися… Лише вчора вночі поставили рейс… Приліт о 7:05. Думаю, о 10:00 чи 10:30 я вже буду у міській раді.

Він попросив секретаря міськради Олександра Ломаку опрацювати усі питання заздалегідь, аби у залі був «консенсус».

Відомо, що церемонія прощання з Геннадієм Кернесом у Харкові відбудеться у середу 23 грудня. Він з вересня проходив курс лікування у Німеччині, заочно переміг на виборах міського голови, набравши більше 60 % голосів виборців. Без прийняття присяги його оголосили мером міста.

Весь час його відсутності неодноразово з’являлися чутки про смерть очільника Харкова, проте офіційно про це було оголошено лише 17 грудня. На фоні ускладень від перенесеного COVID-19 у Кернеса відмовила друга нирка.

Владислав Атрошенко неодноразово тепло висловлювався про Геннадія Кернеса, посилався на його роботу у Харкові (зокрема, ставив у приклад центральний парк культури), у 2018 році був почесним гостем на святкуванні Дня міста у Харкові.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ