Нещодавно очільника Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка публічно звинуватили у роботі на росіян. Відповідні звинувачення прозвучали під стінами «заблокованої» самим Прокопенком облдержадміністрації, яку той «взяв на замок», злякавшись мітингувальників. Тих привів нардеп Антон Поляков у підтримку торфозаводів. У свою чергу торфовидобувники заявили, що, починаючи з 2015-го року, Смолинський торфозавод намагаються захопити російські компанії. Одна з таких ТОВ «Терма-Груп» з головним офісом у Ростові на Дону ледь не порізала завод на металобрухт. Дивно, але саме у 2015-му році фірма нинішнього «губернатора» Прокопенка активно співпрацювала із власником ФК «Десна» Олексієм Чебатарьовим, який до сьогодні переховується від слідства в Росії. Ще раніше Андрій Прокопенко працював на крупного нафтового російського монополіста – ТНК ВР. До того як потрапити в крісло Прокопенко відомий як політичний технолог, діяльність якого експерти пов’язують із багатьма псевдо соціологами та прихованими піарниками.

Досьє

Андрій Леонідович Прокопенко – філософ за освітою, працював політтехнологом та політичним консультантом. У контексті соцопитувань фігурує тільки у 2007-2008 роках, причому представляючи різні організації. Спеціалізація – псевдо соціологія! 

Так, у вересні 2007 року як директор Інституту процесів соціального розвитку презентував результати опитування із завищеним рейтингом Блоку «КУЧМА». Тоді Прокопенко презентував рейтинги на рівні 4,8% замість 0,1% справжніх.

https://press.unian.ua/press/971222-na-viborah-do-parlamentu-prohodyat-byut-partiya-regioniv-nu-ns-i-blok-kuchma-opituvannya-fundatsiji-stiykogo-rozvitku-suspilstva.html

У 2008 році — вже як експерт дослідницького центру «Нью-імідж маркетинг груп» презентував результати опитування по виборах у Києві. Прокопенко працював на кандидата Миколу Катеренчука, спрогнозувавши йому друге місце в перегонах. Насправді ж Катеренчук зайняв тоді всього п’яте місце, набравши 4,44%

https://press.unian.ua/press/972753-ponad-30-kiyan-progolosuvali-b-za-chernovetskogo-yakbi-vibori-mera-kieva-vidbulisya-nayblijchoji-nedili-opituvannya.html

починаючи з 2009-го року, за даними Реєстру громадських об’єднань, Прокопенко – голова правління Інституту процесів соціального розвитку.

Помічник народного депутата 8 скликання (2014—) Гліба Загорія (БПП) — на громадських засадах.

https://posipaky.info/minion/329206

Андрія Прокопенку також приписують організацію успішної виборчої кампанії покійному нардепу Валерію Давиденку, який входив до кола підозрюваних у резонансному злочині про  понад 2 мільярдів гривень з Аграрного фонду у 2013-му році. Давиденко віддячив своєму менеджеру, зробивши його депутатом облради від парії «Наш край». Прокопенка обрали головою постійної комісії з питань ЖКГ. Не протримавшись і року Прокопенко склав депутатський мандат.

https://archive.is/ada4W

«Російська рулетка»

У 2011-2012 роках – керівник виборчих штабів у містах Вороніж та Тольяті.  У 2012-2013-х роках Андрій Прокопенко працював радником Віце-президента, а згодом очолював департамент комунікацій зі співробітниками та корпоративних ЗМІ російської нафтової компанії ТНК-ВР. Прокопенко відповідав за розробку і реалізацію корпоративної стратегії комунікацій зі співробітниками та управління змінами в усіх країнах присутності компанії – Росії, Україні, Білорусі, В’єтнамі, Бразилії, Венесуелі. До його сфери відповідальності також відносився розвиток медіа-холдінгу «Західна Сибір», що об’єднував медіа-активи ТНК-ВР. По суті, мова йде про розвиток недійної агентури та нарощування впливу росіян в країнах їх присутності.

З 2015-го року Андрій Прокопенко очолює компанію «Прокопенко та партнери» («Prokopenko&Associates»), яка спеціалізується на управлінні виборчими кампаніями. Серед партнерів – футбольний клуб «Десна», власником якого є Олексій Чебатарьов, який перебуває у розшуку за статтею умисне вбивство. Майданівські активісти закидають Чебатарьову організацію викрадення майданівців та координацію дій «тітушок». За даними активістів, Чебатарьов нині переховується в Російській Федерації. Як не дивно, але кривавий проросійський слід власника «Десни» не зупинив Андрія Прокопенка. Цікаво, з ким Прокопенко підписував договір про надання піар-послуг?

https://archive.is/2z3sD

На президенських виборах 2019 року Прокопенко працював із кандидатом Володимиром Зеленським. Одна з версій – на посаду голови ОДА Прокопенка лобіював тодішній керівник Офісу Президента Андрій Богдан. Саме це й спростило проходження Прокопенком спецпервірки. Нині ж виникає все більше питань, найголовніше з яких – хто насправді призначив на керівника прикордонної області та надав доступ до державної таємниці людині, пов’язану з російськими компаніями.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ