Депутат-злодій Борис Приходько, який є обвинувачуванним у справі з розкрадання 2 млрд Аграрного фонду та по якому йде суд, наразі може поновитися на посаді заступника голови Національного банку України. Все це відбувається через недолугість Генеральної прокуратури та договорняки, у яких пов’язла команда Зеленського із державними злочинцями.

Так, шостий апеляційний адмінсуд своєю постановою від 9 липня відмовився задовольнити апеляційні скарги НБУ і Мін’юсту та залишив без змін постанову Окружного адмінсуду м. Києва від 28.12.2015 (в справі №826/25204/15), якою було визнано протиправним і скасовано наказ глави НБУ від 22.10.2014 про звільнення Бориса Приходька з посади заступника глави НБУ з підстав, передбачених законом “Про очищення влади”, п. 7-2 ст. 36 Кодексу законів про працю України.

Наразі Борис Приходько є нардепом, входить у групу “Довіра” (був незаконно обраний від мажоритарного округу №210 в Чернігівській області).

Нагадаємо, що він був призначений на посаду першого заступника глави НБУ в грудні 2012 року, у квітні 2014 року його перевели на посаду заступника глави НБУ, а в жовтні 2014 року – звільнили з Нацбанку на підставі закону про люстрації. Хоча, ще в серпні 2014, Борис Приходько був затриманий за обвинуваченням у розкраданні 2 млрд гривень з Аграрного фонду та направлений під арешт в СІЗО. Його справа з 2015 року перебуває в Дарницькому районному суді міста Києва і весь цей час всіляко затягується Генеральною прокуратурою. Надія, що з приходом Зеленського щось зміниться, залишилася лише надією.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here