Вчора, під час ранкової наради, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко заявив, що депутати Сергій Гривко та Олег Семінський без клепки в голові. Також, він висловив думку, що таких їх вони (прозвучало в контексті депутатки Третьякової, яка висловилася про дітей низької якості – ред.), потрібно брати за барки та викидати з Верховної Ради. “Таких дурнів не можна тримати у Верховній Раді. Єдине, про що можна просити людей: люди не голосуйте за придурків! За будь-які політичні сили, але ідіотів не обирайте” – підвів висновок Владислав Атрошенко.

Таку реакцію мера викликали листи Гривко та Семінського до керівництва країни, щодо участі заступника міністра молоді і спорту Ніни Лемеш у з’їзді партії “Рідний дім”. На їх думку, Лемеш не мала права, як посадовець, приймати участь у політичному заході, а тим більше підтримувати новостворену партію мера. Та насправді, мета їх заяви і листи з вимогою звільнити Лемеш, це стара образа та початок протистояння і фактичний старт передвиборчої кампанії. Як Гривко, так і Семінський розглядаються кандидатами в мери Чернігова від “Слуги народу”. А історія із травлею Лемеш почалася ще в зимку, коли придуркуватий голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, забажав її звільнити з департаменту сім’ї, молоді та спорту та заявив про крадіжки коштів. Як виявилося, то це були лише пусті заяви спрямовані на її дескредитацію. Натомість Лемеш призначили заступником міністра, а Прокопенко із компанією депутатів (Гривко, Семінський, Зуєв та Зуб) опинилися в дурному положенні.

Що ж стосується висловів мера про відсутність клепок в голові, ідіотів та придурків, спрямованих на адресу Гривко та Семінського. То ці вислови не на жарт розгнівали обранців і вже сьогодні вони опублікави свої пости на адресу мера. Семінський, навіть, пообіцяв стати ВИРОКОМ для Владислава Атрошенка. Яким вироком став Зеленський для Порошенка, ми вже побачили. Залишилося подивитися, який ВИРОК-Семінський. Бо в іншому разі точно залишиться ПРИДУРКОМ.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ