Депутат-злодій Борис Приходько завтра постане перед судом, за крадіжку 2 млрд.грн. з Аграрного фонду. Про це повідомив народний депутат Антон Поляков у своєму телеграм каналі t.me/poliakovanton.

24, 25, 26 июня должны состоятся судебные заседания над госпреступником, народным депутатом Борисом Приходько, который обвиняется в хищении более 2 млрд. гривень из Аграрного фонда.

Суд на прошлой неделе был перенесён из-за неявки прокурора.

Надеюсь, на этой неделе у Генпрокуратуры, под чутким руководством Ирины Венедиктовой, не возникнет никаких проблем, и в суд направят прокурора, который не будет снова брать перерыв на изучение дела или просто, в очередной раз, умышленно затягивать процес.

А то выглядит так, будто новая власть и уже второй Генпрокурор Зеленского оформили сговор с государственным преступником Приходько, и попросту спасают его от приговора.

Нагадаємо, що за останні три місяці, у справі вже двічі змінювалися прокурори. Остання зміна відбулася два тижні тому – прокурору влаштували відвід. А от на минулому тижні суд не відбувся через те, що новий прокурор не з’явився і поки не відомо, чи з’ явиться він завтра. Саме тому, Антон Поляков розглядає у діях, вже другого поспіль генерального прокурора, зговір із державним злодієм Приходько та намаганням врятувати його від приговору. Як “Новини Чернігівщини” повідомляли раніше, Борис Приходько буде фінансувати одразу два політичні проекти на Чернігівщині – Слуг народу і Наш край та витратить на це 1 мільйон вкрадених доларів.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ