Про знищення дерев у центрі Чернігова повідомили місцеві мешканці. Ольга Кулай на своїй сторінці в Фейсбук написала пост та поширила фото.

Варварство. Просто зараз. На розі Київської і пр-ту Миру, Чернігів. Навіщо пиляти здорові тополі? Це дерево – один з найкращих очищувачів повітря, до того ж, стійке до агресивного міського середовища. І пуху ці пірамідальні не давали. Навіщо залишати такі обрубки? Щоб назвати це кронуванням? А через рік, коли всохнуть, спиляти на “законній” підставі, як зробили з багатьма здоровими деревами в Чернігові?
Скільки кубометрів кисню вони виділяли! Скільки шкідливих речовин знешкоджували! Скільки років треба, щоб таке дерево виростити!
Недавно спиляли 2 здорових каштана на П’ятницькій біля ЦНТЕІ. В одного серцевина була ледь-ледь потемніла, навіть не коричнева, в другого – зовсім здорова. Бордюр заважали поставити… Краще б спиляли велике? зовсім засохле дерево в дворі на розі П’ятницької і Київської. Самі себе нищимо, а ще скаржимось на клімат…

Заради елітки знищують дерева

Дерева знаходяться біля новобудови по пр-ту Мира. Житловий комплекс KиївSKY будує компанія Основа-буд-7, що належить родині Тарасовців.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ