Міський голова Владислав Атрошенко, під час з’їзду своєї партії “Рідний Дім” заявив, що на проміжних виборах по 208 округу підтримає Олега Ляшка.

“Висловлюю свою думку. Я вважаю, що українці завжди програвали, коли серед 3 українців було 5 гетьманів. Я вважаю компромісним кандидатом у депутати – це Ляшко” – заявив Атрошенко.

Атрошенко підримеє Ляшка

Таким чином, можемо з впевненістю сказати, що партія “Рідний Дім” на проміжних виборах до Верховної Ради по 208 округу участі не прийматиме. А от, що за це отримає Владислав Атрошенко? Напевно, що радикали, які вливатимуться у Батьківщину, не тільки не висуватимуть свого кандидата в мери Чернігова, а й підтримають Атрошенко як єдиного кандидата на посаду Чернігівського міського голови. Таким чином вже зараз вимальовується майбутня коаліція Атрошенка-Дубіля-Ляшка на місцевих виборах. Що й не дивно, з огляду на їх співпрацю в стінах міської та обласної рад. Але, чи зможе Атрошенко отримати кращий результат за підтримки Ляшка? Дане питання залишається відкритим!

Нагадаємо всім, що напередодні Юлія Тимошенко та Борис Філатов вже підтримали Ляшка на проміжних виборах в Чернігівській області, за що отримали подяку на сторінці головного радикала у Фейсбук.

P.S. Незважаючи на відкриту підтримку з боку Атрошенка, публічно Ляшко йому так і не подякував. Як думаєте – чому?

Ляшко з Атрошенко

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ