Останній тиждень, в Чернігові жваво обговорюють плани, по встановленню колеса огляду. Його планують прилаштувати навпроти історичного факультету, що на алеї героїв. За словами начальника управления ЖКГ Ярослава Куца, наразі готується проект, який потім буде винесено на громадське обговорення.

Ярослав Куц про колесо огляду

Та громадське обговорення по факту вже розпочалося в соціальних мережах. Користувачі жваво обговорюють ідею міської влади і навіть влаштовують онлайн опитування.

Онлайн опитування

Не обійшли увагою даної теми і журналісти, які підхопили ідею, чим надали їй додаткового обговорення. А журналісти суспільного телебачення Ченігів:UA навіть відзняли сюжет, який краєвид відкриється з майбутнього колесу огляду і що побачать його відвідувачі. І тут в око користувачів впало будівництво, яке ведеться по діагоналі від майбутнього колеса огляду.

Маєток Марини Рейко з колесу огляду

Олександр Рись одразу відзначив в коментарі, що з майбутнього колеса, краще всього буде видно маєток Марини Рейко і для кого ця ідея втілюється в життя. Інший користувач Roman, також відзначив про гарний вид на будинок Марини. На що сама Марина Рейко відповіла: “Буду кататься каждый день. Ставьте”

Обговорення колесу огляду

Та навряд можна вважати таке сусідство бажаним і попередні пости Марини Рейко, відносно планів на встановлення колеса огляду, свідчать про стурбованість, а ні ж про її радість та захоплення ідеєю.

Марина Рейко про колесо огляду
Марина Рейко про колесо огляду

P.S. Чернігівцям Марина Рейко відома, як депутат міської ради минулого скликання та кандидат в депутати Верховної Ради, яка йшла драконити Верховну Раду під хештегом #драконамать. Варто відзначити, що останнім часом у міської влади, із гіпермаркетом Голлівуд, виникли не прості стосунки, які вилилися у взаємні притензії та звинувачення. Як представник ТРЦ HOLLYWOOD, Марина Рейко неоднаразово виступала із зустрічними обвинуваченнями на випади влади. А тому, історія із колесом огляду навпроти маєтку Рейко, може бути подарунком Марині від міської влади. Та чи буде подарунок реалізованним проектом і Марина кататиметься на ньому, як сама пише? Покаже час.

Колесо огляду для Марини Рейко

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ