Депутат-злодій Борис Приходько, витратить на цьогорічні місцеві вибори 1 мільйон доларів. Про це стало відомо із власних джерел в оточенні депутата. За повідомленням джерела, після вбивства Валерія Давиденка, його функції по контролю і фінансуванню виборів, взяв Борис Приходько. Так, минулого тижня відбулася зустріч і були ухвалені плани по фінансуванню двох напрямків, на загальну суму в один мільйон доларів. Борис Приходько буде фінансувати одразу два напрямки – Наш край та Слуг народу. В якій пропорції, на ці політичні проекти, будуть витрачені кошти, джерело не повідомило.

Нагадаємо всім, що Борис Приходько є обвинувачуванний у справі з розкрадання 2 млрд гривень з Аграрного фонду і наразі по ньому відбувається суд. Аби уникнути відповідальності і ув’язнення на 12 років, Борис Приходько взявся фінансувати “Слуг народу” та їх депутатів. Також, варто нагадати, що обрався Борис Приходько депутатом виключно через те, що “Слуги” злили під нього округ в Прилуках, виставивши кишенькового кандидата Дмитра Паховома.

Кишеньковий Пахомов та його господар Приходько

Наразі не виникає жодних сумнівів, що “Слуг народу” на Чернігівщині фінансують з вкрадених коштів і їх це все абсолютно влаштовує. Так “Слуги” впевнено перетворюються в “злодіїв”. Продовження в наступних матеріалах.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ