Вчора під стінами Чернігівської ОДА було гаряче. Одразу представники чотирьох сіл приїхали до адміністрації, аби протестувати проти їх примусового приєднання до інших громад. Деякі з протестувальників одразу проголосили голодування та почали вимагати зустрічі із головою ОДА Прокопенко. Але, той не квапився до діалогу і розпечені сонцем люди вдалися до штурму. Про це в своєму телеграм каналі написав народний депутат Антон Поляков та закликав президента поміняти Прокопенка, який не здатний виконувати свої обов’язки, як голова адміністрації.

Сегодня состоялся настоящий штурм Черниговской облгосадминистрации. А все из-за того, что недалёкий губернатор Андрей Прокопенко, ставленник Андрея Богдана, не вышел к людям и не смог объяснить, почему действует не в интересах общин и людей. “Слуга”, который боится людей и общения с ними. Вместо этого он снова занимается самопиаром и заклеил полобласти рекламными политическими бордами со своим изображением.Владимир Александрович, говорят вы во время своего визита в Чернигов имели с Прокопенко очень неприятный разговор тет-а-тет. Так вот, обратите внимание, Андрей Леонидович явно не исправляется, да и не справляется тоже. МеняйТЕ.

До свого посту Поляков додав і відео, яке яскраво демострує все, що відбувалося і до чого довів людей Прокопенко.

Штурм Чернігівської адміністрації
Протест біля Чернігівської ОДА

Після посту Полякова з відео, подав голос і сам Прокопенко. На своїй сторінці в Фейсбук він написав, що з усіма представниками громад ми знайшли порозуміння. Та розмістив фото Полякова, тим самим адресуючи це йому.

Та на цьому все не скінчилося. І вже невдовзі Прокопенко отримав відповідь, в якій Антон Поляков назвав його, як губернатора – непорозумінням. Бо для того, аби вирішити свої питання, людям треба спочатку протестувати, голодувати, штурмувати і навіть викидати охоронців Прокопенка. Про все читайте нижче в пості Антона Полякова.

Переживший свой первый штурм глава Черниговской ОГА Андрей Прокопенко пришёл в себя и решил написать в фейсбуке, что со всеми штурмовашими здание нашёл “порозуміння”.
Под этим постом, это недоразумение времен Богдана, для чего-то разместило мою фотографию.

Отвечаю недоразумению. Для так называемого “порозуміння” с губернатором, людям было нужно – объявить голодовку, устроить митинг, штурмовать ОГА и выкинуть часть охраны. А уже потом сесть с обтекающим Прокопенко за стол переговоров и решить вопрос. Достижение суперэффективного губернатора-пиарщика на должности просто на лицо.

Штурм Чернігівської адміністрації

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ