Борис Приходько власним голосуванням підтвердив, що вкрав більше 2 млрд. грн. державних коштів.
Такий висновок можна зробити, оцінивши його сьогоднішнє голосування у Верховній раді. Спочатку він проголосував «Проти», а потім «Утримався», що фактично є рівнозначним голосуванням «Проти».
Йдеться про проект Закону про внесення змін до Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», щодо сприяння виконанню Національним банком України функцій із захисту інтересів вкладників і кредиторів неплатоспроможних банків (№2459).
Можемо судити, що мотивація такого голосування пана Приходька доволі проста. В свій час він особисто був причетний до масової хвилі визнання неплатоспроможності банків, коли мільйони українців стали жертвою такої політики НБУ, де Борис Приходько працю-вав заступником голови. Водночас, саме Приходько по схожій схемі вкрав більше 2 млрд. гривень державних коштів. Тобто він не міг голосувати за те, що суперечить його крадійському світогляду, а тим більше, коли йдеться про інтереси простих людей яких можна обібрати як липку. Адже до ухвалення сьогоднішнього закону Національний банк України як кредитор останньої інстанції, використовуючи свої повноваження, надавав кредити рефінансування банкам під заставу майна банків, яке в свою чергу є єдиним джерелом для задоволення вимог вкладників. Вкладники, які не мали жодних важелів впливу на банк, були позбавлені права взяти майно банку в забезпечення під власні вклади.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ