Візиту до Чернігова президента Зеленського чекали давно. Та з моменту обрання до міста він так і не приїзджав. Чутки останніх днів, що ширилися містом, все таки стали реальністю і в Чернігівській адміністрації підтвердили, що готуються до візиту. За попередньою інформацією Володимир Зеленський мав відвідати не тільки Чернігів, але проїхати і до районних центрів. Називали навіть Корюківку. Також, мала відбутися і традиційна велика зустріч з бізнесом та представниками влади у стінах Чернігівської ОДА. Але, все вийшло зовсім не так і візит глави держави став схожим гру в хованки. Де той, хто ховався від людей, був тільки радий такому формату.

Від аеропорту до заміського готелю

Прилетів Володимир Зеленський у Чернігів в аеропорт Пивці, а звідти, вже кортежем з елітних автівок у супроводі охорони рушив по околиці міста. В мережі Зеленському одразу пригадали вислів Голобородька про кортежі, а на відео наклали музику з серіалу.

Кортеж Зеленського в Чернігові

Довжилезний кортеж відвіз президента до будівлі, що ремонтується і входить до переліку об’єктів “Велике будівництво”. Відверто кажучи, дана будівля в мікрорайоні Бобровиця, точно до великих не відноситься. А от, що стосується зустрічі, то запрошені журналісти, першими змогли відчути на собі відкритість президента до народу. Їх як злодіїв обшукували, про що повідомив Віталій Назаренко і продемонстрував фото та додав, що поставити запитання до Зеленського багатьом багатьом з журналістів так і не надали, хоча й обіцяли.

Втомився і поїхав до Шишкіна

Після 7-хвилинної зустрічі на “Великому будівництві” Володимира Зеленського повезли з міста у заміський готельний комплекс “Шишкін”. Як то кажуть – подалі від людей і зайвої міської метушні. В оточенні соснового лісу, свіжого повітря і затишку, Зеленському влаштували зустріч, з так званим бізнесом. Хоча, насправді, присутні на ній не відносяться до великих підприємців. Більше того, всі так звані представники бізнесу були завчасно відібрані Чернігівською ОДА і проконсультовані з приводу запитань до президента. Журналісти, які висвітлювали цей шоу-захід одразу почали кепкувати з кола запрошених і відзначили, що власник Корюківської шпалерної фабрики відправив від себе найнятого гендиректора, чим продемонстрував своє ставлення, до рівеня зустрічі, так і її вагомість. Те саме можна сказати і про аграріїв та інших не багатьох представників. Як це виглядоло, можна побачити з фото. Сам же Зеленський виглядав нервово, чи то від запитать, чи то від рівня зустрічі. Бо насправді це було якесь сільське зібрання з головою району, а не президентом.

Політехніка і ПАБ

Чи був фуршет у Шишкін і хто за це все платив, ще варто дізнатися. А от опісля, Володимира Зеленського повезли до закритої зустрічі в Чернігівській університет Політехніка для знайомства з кандидатом у міністри освіти Шкарлетом. Як повідомляли близькі до Шкарлета люди, то напередодні візиту у нього померла дружина і зустріч під великим питанням. Та як бачимо, Шкарлет зустрів президента і зустріч відбулася, не дивлячись на труну в хаті. Дивлячись на це, розумієш про рівень кадрів, яких підбирає під себе президент. А от журналістів на дану зустріч так і не пустили. Як і не захотів Зеленський спілкуватися з людьми, що чекали його біля входу в університет. Вже на виході Зеленський почув вигуки ганьба, але спокійно сів в машину і поїхав гуляти в ПАБ.

Ганьба Зеленському

В університеті Зеленський пробув 30 хвилин, а от в пивному ПАБі цілих 40. Із собою до пабу він взяв не всіх. Частина супроводу, в тому числі і депутати “Слуги народу” Гривко, Зуєв та Зуб сиділи, як зайві навпроти входу на лавках. Варто відзначити, що вулицю в центрі міста, де розташован ПАБ Рабата, завчасно зачистили від транспорту і зайвих відвідувачів. Все заради спокою першого.

Вже після Пабу Зеленський виглядав задоволеним і багато хто з користувачів мережі відзначив, що ПАБ це звичне місце для Зеленского, чим університет, чи то будівництво. Все, що відбувалося біля ПАБу Рабата і після нього, висвітлювали знімальна група Суспільного. Можете насолоджуватися їх професійною роботою і споглядати принижених нардепів і рівень спілкування в оточенні охоронців самого Зеленського.

Зеленський в Чернігівському ПАБі

Можна констатувати, що завезти президента в генделик, а не до нормального закладу, це логічне завершення візиту Зеленського в Чернігів. Бо, насправді, рівень дебільнуватого голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка, дуже добре видно з його діяльності на посаді і організація такого візиту президента, лише підтвердження його рівня. Раніше б Прокопенка звільнили ще б того ж вечора, а так продовжує працювати – рівень дебільнуватості в межах норми. А якщо не вірите, то перегляньте фото і переконайтеся.

P.S. Селфі в парку у фонтанів після застілля у генделику і фотографування з заготовленними людьми. Це те, чим завершився перший і можливо, що останній візит Зеленського в Чернігів. Люди, що очікували відкритого спілкування і вирішення своїх питань, залишилися поза кадром. Як і представники громадянського суспільства та добровольці, які ще вчора анонсували, що очікують Зеленського із запитаннями про корупцію і кришування державного злочинця Бориса Приходька. Всі вони виявилися зайвими у новому серіалі Зеленського, де він грає роль президента з кортежами, світою і дебільнуватим головою ОДА.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here