Сьогоднішній візит Володимира Зеленського до Чернігова обіцяє бути багатим на сюрпризи. З одного боку, із запитаннями до президента, мають прийти представники Всеукраїнського Об’єднання Добровольців, які вимагають посадити депутата-злодія Бориса Приходька за крадіжку 2 млрд.грн. А з іншого боку батьки із захисниками, прагнуть зрушити з мертвої точки справу вбитого підлітка Дениса Чаленко.

На своїй сторінці в Фейсбук Всеукраїнське Об’єднання Добровольців написали наступний пост:

Сьогодні до Чернігова має приїхати Володимир Зеленський, який ще рік тому обіцяв всій країні садити злодіїв. Натомість, злодії сидять не в тюрьмах, а у Верховній Раді. Більше того вони є невід’ємною частиною більшості президента. Яскравий тому приклад депутат Борис Приходько, який вкрав 2 мільярди гривень з Аграрного фонду і по якому йде суд. За нашою інформацією Бориса Приходька, як мажоритарщика від Чернігівщини, було запрошено на зустріч з Президентом в Чернігівську ОДА. Буде цікаво подивитися, чи скаже Зеленський Приходьку: “Розбійник вийди геть!” Якщо цього не станеться, то представники Всеукраїнського Об’єднання Добровольців нагадають президенту про це і поставлять не зручні запитання, які стосуються не тільки Приходька, а й місцевих злочинців, яких Прокопенко пригрів біля себе!

Добровольці вимагають посадити Бориса Приходька

Наразі відомо, що зустріч з Президентом має відбутися у великому залі Чернігівської обласної державної адміністрації. Але, час зустрічі і досі приховується, аби на ній не було не бажаних гостей.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ