Сьогодні, об 18.30, у власному офісі в центрі Києва, прибиральниця виявила труп Валерія Давиденка з вогнепальним поранення у скроню. За повідомленням поліції, труп знаходився в туалеті офісу. З оприлюдненного фото з місця вбивства видно, що тіло знаходиться на офісному стільці, а пістолет лежить проміж ніг. Як відзначають колеги та знайомі Валерія Давиденка, він ніколи б не скоїв самогубства.

Вбивство Валерія Давиденко

Журналіст Володимир Бойко пов’язує вбивство Валерія Давиденка із Борисом Приходько. У своєму телеграм каналі він написав наступне.

«Одначе тепер, коли Богдан і Рябошапка вже не мають можливості торпедувати розгляд справи по обвинуваченню Приходька, Давиденко опинився в дуже цікавій ситуації, оскільки Приходько погрожував, що на суді здасть його, Гонтареву та Філатова з потрухами. Більш того, напередодні загибелі Давиденка був звільнений з посади його останній захисник – перший заступник начальника ГУ СБУ по Києву та Київській області Олександр Білоус. І тепер виникає запитання, відповідь на яке мають дати криміналісти: Давиденко пішов з життя сам чи йому допомогли?»

2 COMMENTS

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ