Депутат-злодій Борис Приходько, вже третій тиждень поспіль, розповсюджує на своєму округів іменні пакети із засобами дезінфекції, масками та захисними костюмами. Як стало відомо зараз, то всі ці засоби прилетіли в Україну, на так званих “гуманітарних” літаках Зеленського. Із журналістських розслідувань всім стало відомо, що літаки, які зустрічав Зеленський та потім видавалися, як гуманітарні, були комерційними. Частина товару з них поступала в мережі супермаркетів, а частина в благодійний фонд, звідки розповсюджувалася невідомо куди.

За нашою інформацією, всі товари, що надійшли до благодійного фонду, мали б бути спрямована напряму в лікарні. Але, так сталося, що невизначена частина опинилася у штабі “Слуг народу”, для розподілення по Україні за потребами округів депутатів.

Як відомо, то від “Слуг” в Чернігівській області поставлений Павло Халімон. Той самий, що під час виборів продавав округи і був звинувачений в цьому. Але, з партії його ніхто не вигнав, а навпаки, він отримав підвищення до заступника голови фракції у Верховній Раді та відповідального за Чернігівщину. Коли “гуманітарна” допомога потрапила у розпорядження Халімона, то він, довго не думаючи, передав її не депутатам від “Слуги народу” від Чернігівської області, а тим, кому ще в літаку продав округи – Борису Приходьку та Валерію Давиденку. Та як виявилося, на цьому історія не завершується. Більшість товарів була продана через контакти Приходька в мережу столичних аптек, а не велика частина лягла у іменні пакети від Приходька.

Скільки заробили Приходько з Халімоном на продажу “гуманітарки” поки не відомо. Але, точно відомо, що ці двоє депутатів є справжніми мародерами, які під час епідемії крадуть засоби захисту і продають їх заради власного збагачення.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ