На чергову сесію Чернігівської міської ради виноситься питання ліквідації двох Чернігівських шкіл – 10 та 23. Ініціатором закриття виступило управління освіти на чолі з Василем Білогурою. Питання, попри резонансність, повністю підтримав Владислав Атрошенко, який і формує порядок денний сесії. Нагадаємо, що в 10 школі, ще минулого року припинили навчання, ні би то через її аварійність. Не зважаючи на експертизи і протести батьків, навчання так і не відновили. А от в 23 школі, Атрошенко разом з Білогурою, обіцяли провести ремонт, але бордюри та фантани взяли гору над розумовими здібностями вищезгаданих діячів.

Атрошенко і Білогура закривають школи

Про це резонансне питання на своїй сторінці в Фейсбук, вже написав Максим Богомаз, який піддав критиці дії Атрошенка.

На найближчу сесію Чернігівської міської ради виноситься проект рішення про закриття та ліквідацію двох шкіл міста Чернігова – шкіл № 10 та № 23.

Ми пам’ятаємо скільки резонансу та нерозуміння з боку батьків свого часу викликало питання закриття 10-ї школи. Потім обіцянки щодо реконструкції 23-ї школи. І ось зараз в такий дуже тяжкий для країни та для нашого міста час, в умовах обмеженого доступу на сесію, фактично потайки виносяться проекти рішень про ліквідацію навчальних закладів міста.

Мені особисто не зовсім зрозуміло чому ці рішення виносяться саме зараз. Можливо варто дочекатися полегшення ситуації в країни, зняття карантинних обмежень, та провести відкрити публічну дискусію по цим питанням аби донести до містян суть та проблематику закриття шкіл в місті.

Питання шкіл має бути зняте з порядку денного п’ятдесят третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання та обговорене публічно.

Чернігівці, досить терпіти Владислав Атрошенко та Vasyl Bilogura.

Атрошенко і Білогура ліквідують школи
https://chernigiv-rada.gov.ua/poekty-rishen-sesiy/sid-11/scid-53/id-42557/?fbclid=IwAR3kmsBcxJ1CVzuSWCwaH4ghQ1ND__xl3EkpB0FcFVj6CISp-QNMXUrBTCE

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ