Вчора, в Чернігівській ОДА, Андрій Прокопенко презентував концепцію реформування субрегіонального рівня Чернігівської області. Згідно якої область пропонується поділити на чотири райони, без будь-якого визначення економічного та соціального розвитку. Про історичну та культурну складову і зовсім мова не йде. За висловлюваннями присутніх по завершенню заходу, голову Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка називали дебілом і що від нього ще можна чекати. Більш детально про все написав заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур.

Сьогодні облдержадміністрація презентувала свою концепцію і бачення реформування субрегіонального рівня Чернігівської області, яке викликало бурхливу дискусію між ОДА та обласною радою. Основне питання – скільки всього має бути районів в області і які саме функції вони повинні виконувати? І яка ж взагалі стратегічна мета нового поділу?
При тому, що не прийняті ні зміни до Конституції, ні концептуальний законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою», не прораховані фінансові наслідки укрупнення районів, центральна влада більшість областей просто ділить на 4.
А новий устрій треба впроваджувати з урахуванням нашої ментальності, історії, специфіки територій, а головне – інтересів людей.
Тому, за результатами вивчення і розгляду даного питання, профільна постійна комісія обласної ради внесла пропозиції утворити в Чернігівській області як мінімум 7 районів – Бахмацький, Козелецький, Прилуцький, Ніжинський, Новгород-Сіверський, Менський та Чернігівський.
Чим більше адміністративних центрів, тим більше точок росту і можливостей для розвитку нашої території. Бо саме ця реформа впроваджується не заради чергової оптимізації наявних ресурсів, а задля економічного зростання, покращення демографії та якісного завершення реформи децентралізації.
Сьогодні ми з колегами піднімали питання, які залишаються без відповіді. Наприклад, чому логіка адміністративного поділу не завжди збігається з логікою розташування опорних медичних закладів, підрозділів ДСНС та поліції, прокуратури, що вносить додаткову плутанину серед населення.
Чому Бахмацький та Бобровицький райони, які роками були донорами області, після реформи не будуть навіть центрами районів? І чому усі аргументи влади щодо доцільності створення якнайменшої кількості районів зводяться лише до того, що, «люди навіть не відчують змін, бо за довідками не прийдеться їздити до райцентру»? Адже суть реформи значно глибше.
Я переконаний: якщо у нас залишиться всього 4 райони, то районні центри перетворяться на звичайні села, які ми один за одним знімаємо з обліку майже на кожній сесії обласної ради як ті, де ніхто не живе.
Тому на даному етапі ми маємо не лише розробити найбільш ефективну модель нового поділу регіону, а й довести центральним органам влади, що саме такий адміністративно-територіальний устрій дасть людям можливість вільного доступу до якісних послуг в умовах освітньої, медичної реформи та завершення формування ОТГ.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ