Жителі 208 і 210 округів, де депутатами Верховної ради є Валерій Давиденко та Борис Приходько отримали на свої плечі чергові борги у вигляді космічних кредитів. Тож у найближчі десятиріччя на будь який розвиток цих територій годі й сподіватися. Тепер не буде нічого. Про ремонт доріг, підтримки закладів соціальної та освітньої можна забути. Так само як і про ФАПи у селах та будь яку допомогу усім дителям Чернігівщини.

Сьогодні ці двоє депутатів, члени депутатської групи «Довіра» Приходько та Давиденко проголосували «За» кредит у розмірі 650 мільярдів від МВФ. Також, цим голосуванням вони відібрали у місцевих бюджетів 6 млрд. гривень з фонду розвитку. Тож тепер жителі Чернігівщини мають знати та усвідомити, грошей не буде. А під час епідемії коронавіру-су, таке голосування виглядає ще більш цинішнішим. Адже фактично Приходько і Давиденко не лише повісили мілярдні кредити на людей та загнали жителів Чернігівщини у рабство, а й приговорили їх на смерть у випадку поширення епідемії.

Мотивація їхнього голосування лише одна – уникнути покарання та посадки за грати на 12 років, яка їм світить за колишні розкрадання державних коштів у мільярдних сумах. Це антинародна змова і ніж у спин всім жителям 208 та 210 округу. Також є інформація, що Приходько і Давиденко висловили у кулуарах повну готовність підтримати та проголосувати за можливе впровадження ринку органів, що буде наступним етапом так званої медичної реформи. Тож можна бути певним, що вони зроблять усе можливе, аби не сісти за грати за свої злочини.

Андрій Шкуропад

Нагадаємо, що раніше про це на своєму телеграм каналі повідомив позафракційний депутат Антон Поляков.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ