Я хочу принагідно подякувати Фонду Петра Порошенка і йому особисто за передачу Чернігову 1100 захисних костюмів. Вже передали 550 з них і ще 550 обіцяють, – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на виконкомі щойно.

Окрім цього, місто вже закупило більше 1000 захисних костюмів для медиків на двох чернігівських підприємствах, які їх шиють. І має з цими виробниками домовленість про те, що в разі потреби ще замовить, а вони виготовлять цих костюмів скільки буде потрібно.

Міський голова наголосив на тому, що рельної допомоги в підготовці до сплеску епідемії Чернігів зараз потребує не костюмами, а по двох інших позиціях, яких на сьогодні просто немає де придбати.

Перша – це апарати ШВЛ. І тут міська адміністрація як шукає їх своїми силами, так і звертається до всіх: і до держави, і до бізнесу – з проханням допомогти. Владислав Атрошенко: “Можливо, в бізнесу більше буде можливості і він більш повороткий у цьому плані – за ШВЛ ми будемо найбільше вдячні”.

Друга проблемна позиція – закупівля специфічних ліків, передбачених затвердженим кілька днів тому державним протоколом лікування COVID-19. У цьому питанні всі очікують централізованих дій держави.

За повідомленням прес-служби Чернігівської міської ради

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here