Анна Романова відома чернігівцям, як колишня заступниця мера Соколова та депутатка Верховної Ради від “Самопомочі”, що частенько розповідала про туризм в Україні і навіть випустила книжку “Чернігів – місто легенд”. Але, за ширмою туризму і привабливості України в туристичній сфері, приховується зовсім інша складова, якою займалася і продовжує займатися Анна Романова.

Анна Романова на початку своєї кар’єри

Мало кому відомо, що колишня продавчиня Чернігівського гіпермаркету, була не надто розбірлива в стосунках з чоловіками і через ліжко прагнула отримати своє місце під сонцем. Саме через ліжко її поставили обличчям місцевого політичного проекту “Громадська думка”. А напередодні місцевих виборів 2010 року виявилося, що Анна вагітна від сина тодішньої голови обласної ради. Аби зовсім не завалити передвиборчу кампанію, Анну Романову змусили піти на передчасні пологи на 7 місяці вагітності, а потім і зовсім зняли з виборів на користь мера Соколова. За це вона отримала посаду заступника міського голови без будь-яких повноважень.

Анна Романова

А вже в 2014 Романовій випав другий шанс. Маючі вже інші ліжкові стосунки, вона опинилася у списку “Самопомочі” та потрапила до Верховної Ради. Саме там, із розповідей депутатів, Анна почала просувати тематику узаконення Sex-туризму в Україні. Замовником виступили громадяни Туреччини, які мали стосунки з Анною та були зацікавлені в налагодженні секс турів в Україну, а також, вивезення українських дівчат за кордон. Кожен може пересвідчитися в тому, що це відповідає дійсності, переглянувши публікації ЗМІ того періоду, де Анна Романова почала коментувати секстуризм в Україні. От лише не великий фрагмент з матеріалу сайту “Обозреватель”.

“Я провела простий експеримент: ввела у пошукову стрічку “Tours to Ukraine” (Тури в Україну), і ось що видало: “Тури за українськими жінками”, “Тури за побаченнями в Україну”, “Романтичні тури…” і все в такому дусі, пише Анна Романова. І хоч ця інформація з’явилася вже багато років тому, але за кількістю переглядів та популярністю – ці запити залишаються на перших позиціях у контексті туристичної привабливості України. За нашими жінками приїзжають більше, аніж за українським історико-архітектурним надбанням, курортами та борщем із салом…Майже чверть мільйона турків побувало торік в Україні. Щоденно у шість міст – Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Херсон – прибувають авіарейси з Туреччини. При цьому потік турецьких візитерів все більше і більше зростає. Здається, треба радіти такому небувалому напливу туристів з Туреччини… Але не все так райдужно і безневинно. Думаю, якщо ви літали коли-небудь в п’ятницю вечірнім рейсом “Стамбул-Київ” – ви би все зрозуміли. Я одного разу потрапила на такий рейс. І коли пройшла до салону літака, зрозуміла, що я – одна жінка-пасажир на борту (окрім бортпровідниць). Близько сотні турецьких чоловіків – здебільшого 28-48 років – прямували до столиці України на уїк-енд. Одяг: смарт-кежуал, без краваток, явно не для ділових перемовин летіли”.

Про політ з турками Анна Романова згадала в наведеному вище матеріалі. Але, що робила на тому борту Анна, як вона сама пише, єдина із жінок? Насправді, то була її подорож з вже згаданими турками, які наочно демонстрували Анні, який попит мають українські дівчата у іноземців і на скільки може бути прибуткова тема секстуризму. Після нетривалого часу у Романової з’явився новенький автомобіль Лексус червоного кольору, брендові речі та аксесуари. Вони також були помічені журналістами і викликали у них подив. Можете переглянути всі ті публікації самостійно, аби переконатися в правдивості написанного. Але, тоді журналісти і колеги по парламенту і гадки не мали, що з легкої руки турків Анна Романова стала секс-провідницею секстуризму в Україну та просування його на законодавчому рівні.

Подарунок Романовій від турків

Вже зараз, поза парламентом, Анна Романова продовжує безбідно жити, як вона сама пише, прогулюючись по порожнім вуличками з елітними бутіками.

Романова на карантині

З її сторінки у Фейсбук можна дізнатися, що колишня депутатка Анна є експертом в Українському культурному фонді. Але, насправді, під його ширмою, Романова продовжує незавершену справу свого життя – Sex-туризм в Україні.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ