Депутат-злодій ВР, подільник Гонтарєвої та головний обвинувачений у справі розкрадання державного майна Борис Приходько, який вкрав 2 мільярди державних коштів, вирішив попіаритися на допомозі медикам, загорнувши свої подачки у фірмовий пакет з логотипом. Все це робилося не для конкретної допомоги, яка від депутата та представника бізнесу, який Борис Приходько ретельно від усіх приховує, мала би вимірюватися десятками мільйонами гривень та апаратами ШВЛ. А так, за словами жителів Чернігівщини, все це цинічний спланований піар лише для вдалого фото.

Саме про це у своєму телеграм каналі t.me/poliakovanton написав народний депутат Антон Поляков:

“Знаете, как выглядит цинизм? Это, когда украл 2 миллиарда гривен с Аграрного фонда и возишь именные пакеты по районным больницам, для того чтобы сделать удачный кадр. А вообще это бывший заместитель Гонтаревой – народный депутат Борис Приходько, для которого обещанная Зеленским “весна” пока не наступила”

Антон Поляков також нагадав злодію Приходько, що його очікує суд і йому варто подбати про своє здоров’я. “Борис Викторович, напоминаю, вам в суд 24 апреля, берегите себя и не опаздывайте. Всё таки 12 лет светит. Как говорится, раньше сядите – раньше выйдите” – написав Антон Поляков.

Приходько роздає пакунки

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ