Злодій-банкір Борис Приходько , що вкрав мандат по 210 округу, радіє з прийнятого у ночі закону про продаж Української землі. Насправді, радіти злочинцю, що вкрав 2 млрд гривень з Аграрного фонду, є через що. Група Довіра, до якої входить Приходька і ціла група злочинців, майже одноголосно підтримала даний закон. А все через те, що виторгували у Зеленского подальше ігнорування кримінальних справ. Тому, для Бориса ця ніч у Верховній Раді стала не продажем України, а святом, про що він урочисто написав на своїй сторінці в Фейсбук:

“Ринок землі в Україні – відкрито. Сьогодні опівночі ми ухвалили земельний закон.

У програмі, з якою йшов на вибори у 210-му окрузі, я зазначав, що підтримаю розумне запровадження ринку землі, але за умови, якщо іноземцям буде заборонено купувати нашу землю. Ця норма у прийнятому законі врахована, а тому я проголосував «за».

Головне, що ми захистили державні і комунальні землі від продажу, а також від посягань на неї іноземців й агрохолдингів. Першочергове право купувати землю, але не більше 100 га, отримали наші українські фермери, з 2024-го року – юридичні особи.

Важливо, що у законі врахована і думка людей, які мають у своєму володінні землю і паї. Вони можуть розпоряджатися ними на власний розсуд. Про це мене просили і мої виборці, з якими обговорював земельну реформу.

Друзі!
Закон про ринок землі запрацює з липня 2021 року, а тому ми маємо час, аби підготуватися до нього і, у разі необхідності, доопрацювати”.

Злодійська позиція, злодія Приходька, стосовно злочинного закону, зовсім не дивує. Бо насправді, цей закон, дає можливість кретиторам України забрати державні 12 млн.гектарів землі. А от селянину з його бажанням продати свій пай, він як мерцю припарка. Бо там встановлені запобіжники у вигляді орендарів з їх переважним правом на викуп і так далі.

Що ж стосується самого Бориса Приходька, то він завчасно радіє, забувши про 1 квітня і всесвітній день дурня. Пошивши виборців в дурні, вкравшим мандат та продавши землю, він пошився у дурні сам. Нагадаємо лише про геніального прокурора Руслана Рябошапку, який зв’язався з Приходько і втритив посаду. Таке передчуття, що цього разу злодій Приходько не стургувався, а просто продався за обіцянки, як попуас колонізаторам. Тюрма вже близько!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ