Кожного дня отримуємо інформацію про захворівших, яким деагностують вірусну пневмоніюй. Офіційно епідемпоріг на ОРВІ перевищено на 15%, коли мав би йти на спад.

18 березня в Ніжині від пневпонії померла жінка і цей випадок став предметом для розгляду на виконкомі міськради. Більше того, померлій ніхто не проводив тест на короновірус. Як написала медсестра з Ніжинської лікарні, майже всі медсестри інфекційного відділення, після цього написали заяви на звільнення.

Також, надійшло повідомлення, що в 2-й Чернігівській міській лікарні, яку виділили для розміщення хворих на Коронавірус, помер чоловік середніх років. І також від пневмонії. Але, чи став цьому причиною Коронавірус, не відомо, бо тестів не має.

Ще позавчора голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко писав на своїй сторінці, що не має підстав для закупівлі тестів. А вже вчора, після ніщивної критики, експрес-тести таки замовили. Обіцяють доставити їх в область тільки наприкінці тижня.

Що маємо в результаті. На сьогодні в Італії захворівших більше 41 тисячи, в Іспанії – 18 тисяч, Німеччина – 15,300, Франція – 11000. В Україні, в яку повернулися десятки тисяч заробітчан із цих же країн, всього 26 діагностованих випадків зараження. Виходить, що тестів не має, не існує і коронавірусу.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ