Лише після публікації в “Новинах Чернігівщини” про відсутність в області тестів на Коронавірус та бездумних заяв Андрія Прокопенка про їх непотрібність. Голова Чернігівської ОДА прокинувся і в екстренному порядку розродився на те, щоб обласна влада закупила експрес-тести. Про це сам Андрій Прокопенко написав на сторінці в Фейсбук та зробив уточнення, що експрес-тести приїдуть в область лише наприкінці тижня. Дуже операвне рішення, як на карантин, що діє вже третій день і досі не відомо, скільки людей заражені, або вже померлі.

Також, Андрій Прокопенко урочисто повідомив, що перераховує свою зарплату, у розмірі 40000 гривень, на закупівлю медичного обладнання, а решту буде просити у бізнеса.

Про все, що написали це дарування, читайте та насолоджуйтеся. Друкуємо в повному обсязі.

❗️Забезпечимо доступне тестування на коронавірус в нашій області

Першу партію експрес-тестів на коронавірус ми оплатили та очікуємо в області до кінця тижня. Проте для кінцевого достовірного діагнозу все одно необхідно відправляти зразки до референс-лабораторії МОЗ в місті Києві. Результати приходять через одну-дві доби.

Ми знайшли та попередньо замовили надсучасне лабораторне обладнання виробництва Німеччини – таке як в референс-лабораторії МОЗ України в Києві. Це система для проведення полімеразної ланцюгової реакції. Вона дозволить масово проводити тестування на коронавірус безпосередньо в області.

✅ Таким чином Чернігів наряду з Києвом зможе проводити кінцеві достовірні тести на коронавірус.

До лабораторної системи буде додано супутнє обладнання – бокси для стерильних робіт, мікроцентрифуга, набір реагентів для проведення тестів.

Вартість всього обладнання – 610 тисяч гривень.

В нас немає часу чекати тендерних процедур. Тим більше, що на таке обладнання зараз шалений ⚡️ попит в усьому світі.

Буду звертатися до бізнесу, щоб профінансувати швидке придбання цього вкрай потрібного медичного обладнання. Перший внесок роблю я – перераховую місячну зарплату – 40 000 гривень.

Сподіваюсь, що до кінця дня ми зберемо необхідну суму.

🏥 Придбане обладнання буде передано до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ